VÍŤAZI SÚŤAŽE

1. miesto (skladací bicykel) - Robo M.
2. miesto (elektrická kolobežka) - Tomáš H.
3. miesto (detský bicykel) - Marek V.


Víťazi môžu kontaktovať organizátora na 0911 648 669

Súťažili sme o hodnotné ceny

Byť na pive je výhra pre nás všetkých. Zrealizovali sme súťaž o hodnotné ceny, ktorá prebiehala v 1. kole v 3 trnavských pivných podnikoch počas jesene 2021.


Ak chcete zapojiť svoje podniky do nášho projektu, ozvite sa nám na 0911 648 669.

Pivo Bakalář

Pivá značky Bakalář sa vyznačujú jedinečnou chmeľovou horkosťou, plnou chuťou, výraznou farbou a bohatou pevnou penou. Toto legendárne pivo sa vyrába podľa tradičných miestnych receptúr v Rakovníku už viac ako 500 rokov.

Živé Pivo

Najväčší a jediný portál svojho druhu o remeselnom pive, kde nájdete všetky informácie na jednom mieste. Prelistujte si zoznamy remeselných pivovarov zo Slovenska, Čiech a zahraničia, zoznamy pivných podnikov, pív, e-shopov s pivom či informácie o rôznych pivných podujatiach. V magazíne sledujte vždy to, čo sa práve deje na pivnom trhu.

Hodnotné ceny, ktoré boli v súťaži

1. cena - Skladací bicykel

Štýlový skladací bicykel značky Dahon pre dospelých s polohovateľným volantom je možné ľahko pomocou imbusového kľúča zložiť a voziť v aute počas ciest.

2. cena - Elektrická kolobežka

Elektrická kolobežka GoGEN VOYAGER LITE S201B je skladná, kompaktná a ľahká (výkon 250 W, nosnosť 80kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 23 km/h, dojazd až 17 km, kapacita batérie 5 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 9.95kg).

3. cena - Detský bicykel

Terénny detský bicykel BMX Dino s pomocnými kolieskami.

Ako prebiehala súťaž?

Zapojenie sa do súťaže bolo úplne jednoduché. Zberali sa pečiatky na hraciu kartu v 3 vybraných podnikoch za každé vypité veľké pivo značky Bakalář (platí na 0,5l vrátane 0,4l nealkoholického piva). Súťaž trvala od 9.9.2021 do 10.10.2021. Vyhodnotenie súťaže prebehlo žrebovaním do 7 dní od ukončenia súťaže. 1. cena bola Skladací bicykel, 2. cena bola elektrická kolobežka a 3. cena bola detský bicykel. 

Zároveň prebiehala súťaž o darčekové balenie piva Bakalář na Facebooku a Instagrame projektu Byť na pive je výhra, kde podmienkou zapojenia bolo dať follow na FCB/INST, dať like na príspevok a označiť v súťaži kamaráta/kamarátku, s kým si cenu súťažiaci vychutná. Súťaž sa konala zvlášť na Facebooku a zvlášť na Instagrame. 

Štatút súťaže

Súťaž o 3 hodnotné ceny s hracou kartou
Organizátor súťaže je spoločnosť Vozovka Hill s.r.o. (IČO: 36850993), ktorá zároveň venovala 3 hodnotné ceny do súťaže (Detský bicykel, elektrickú kolobežku a skladací bicykel). Súťaž prebieha v období od 9.9.2021 do 10.10.2021 vrátane. Hracie karty sú dostupné na všetkých 3 zúčastnených prevádzkach v Trnave (Merkur Pub, VODAREN craft bistro a Vozovka Hill). Súťažiaci si môže prebrať hraciu kartu po kúpe minimálne 1 veľkého piva a prvej pečiatky za dané pivo. Pečiatky sa získavajú za veľké pivo značky Bakalář akéhokoľvek druhu (t.j. vrátane Nealko piva) po zaplatení účtu. Súťažiaci môže získavať pečiatky na svoju hraciu kartu v každom z podnikov, musí však svoju hraciu kartu nosiť so sebou. Pečiatky nie je možné získať v neskoršom čase, ale iba vzápätí po zaplatení bločku. V prípade, že sa súťažiaci rozhodne nechať svoju hraciu kartu v 1 z podnikov, kde bude výhradne zberať pečiatky, musí svoju hraciu kartu označiť svojim menom. Každý súťažiaci sa môže zapojiť do súťaže aj s viacerými hracími kartami, na každej však musí mať 30 pečiatok. Žrebovanie prebehne v podniku VODAREN craft bistro do 7 dní od ukončenia súťaže (t.j. najneskôr 17.10.2021) zo všetkých riadne vyplnených hracích kariet a zo žrebovania bude vyhotovený video záznam pre potvrdenie regulérnosti žrebovania. Za riadne vyplnenú hraciu kartu sa považuje tá, ktorá má 30 pečiatok a kompletne a čitateľne vyplnené údaje - meno a priezvisko, telefónne číslo a e-mail. Bežne poškodená hracia karta nie je vylúčená zo súťaže, avšak pri väčšom poškodení, chýbajúcich častiach hracieho poľa s pečiatkami či poškodenou časťou s kontaktnými údajmi sa hracia karta vylučuje zo súťaže. Ceny v súťaži budú odovzdané v stave ako sú vystavené na prevádzke VODAREN craft bistro, t.j. v zloženom stave avšak s kompletným balením produktu, ktorý je k dispozícii (v prípade skladacieho bicykla pre dospelé osoby nie je k dispozícii pôvodný obal ani žiadne ďalšie súčasti balenia). Organizátor súťaže môže v priebehu súťaže doplniť do pravidiel nové marektingové a propagačné prvky (napr. za 1 pivo ponúknuť na ohraničené obdobie viac ako 1 pečiatku a pod.). 
Súťaž o darčekové balenie piva Bakalář na sociálnych sieťach
Organizátor súťaže je spoločnosť Vozovka Hill s.r.o. (IČO: 36850993). Súťaž bude prebiehať na sociálnych sieťach projektu Byť na pive je výhra (Facebook: https://www.facebook.com/bytnapivejevyhra, Instagram: https://www.instagram.com/bytnapivejevyhra/). 2 ceny do súťaže (2x Darčekové balenie piva Bakalář) venovala spoločnosť Pivo Bakalář. Súťaž bude prebiehať samostatne na oboch sociálnych sieťach vo vyhradenom termíne počas trvania hlavnej súťaže. Podmienkou zapojenia sa do súťaže je likovať súťažný príspevok a označiť v ňom kamaráta/kamarátku, s ktorou si výhru súťažiaci vychutná. Žrebovanie prebehne do 7 dní od ukončenia súťaže (t.j. najneskôr do 17.10.2021) formou elektronického žrebovania s použitím aplikácie pre náhodný výber výhercu.