Súťaž o hodnotné ceny v Trnave spustená, skrýva v sebe širší koncept

Byť na pive je pre nás všetkých výhra! V tomto duchu sme spolu s našim partnerom - Pivo Bakalář - spustili aj pilotnú súťaž o hodnotné ceny v 3 vybraných pivných podnikoch v Trnave (Merkur Pub, VODAREN craft bistro a Vozovka Hill). Súťažiť môžete o skladací bicykel, elektrickú kolobežku a detský bicykel. Zapojiť sa je jednoduché. Stačí chodiť na pivo a zbierať za to pečiatky do hracej karty počas súťažného obdobia. Žiadne komplikované registrácie, žiadne ucho na telefóne v nedeľu večer, žiadne heslá. Stačí chodiť na pivo a vypĺňať si hraciu kartu.

Chceli by sme týmto podporiť gastro podniky v náročných časoch, kedy žiaľ aj teraz nikto nevie, čo príde a ako sa vyvinie 3. vlna pandémie.

Projekt je iniciovaný našim partnerom - projektom Živé Pivo, ktorý je aj hlavný mediálny partner projektu. "Cieľom tohto projektu je propagovať pivné podniky a myšlienku toho, že byť slobodne na pive je výhra pre nás všetkých ... pre zákazníkov ako aj majiteľov gastro podnikov. Projekt je víziou toho, že čoskoro všetko nabehne do starých koľají ..." - uvádza Ján Staškovič, manažér projektu a zakladateľ portálu Živé Pivo.

Myšlienka "byť na pive je výhra" skrýva v sebe viacero významov. Pre niekoho je byť na pive výhra preto, lebo sa konečne oslobodí od pracovných povinností a s kamarátmi si vychutná svoje obľúbené pivo. Pre iných je výhrou však už len to, že sa vôbec do svojho obľúbeného pivného podniku dostanú alebo že si pivo jednoducho môžu dovoliť. Názov projektu bol "zľahka" motivovaný príbehom muža, ktorý bol s kamarátmi na pive a vyhral tučnú odmenu v rámci známej slovenskej lotérie. Pre každého je to teda výhra iná, v zásade však slobodne si sadnúť ku stolu s kamarátmi na pivo je výhra pre každého. V tejto dobe aj pre gastro podnikateľov, ktorí utrpeli počas pandémie výrazné škody a aj keď to každého zasiahlo rôznym spôsobom, mnohí z nich ďalej makajú so zaťatými zubami a snažia sa vydržať túto dobu. Frázy ako "dobre bude" či "spolu to zvládneme" už nie sú "IN" a všetci potrebujeme nejaký nový impulz k tomu, aby sme úspešne vydržali a ustáli ťažké časy. 

V prípade, že vlastníte jeden či viacero pivných podnikov kdekoľvek na Slovensku a máte záujem sa stať súčasťou nášho projektu, ozvite sa nám pre viac informácií. V rámci marketingového konceptu projektu ponúkame možnosť ušiť na mieru súťaž pre vašich zákazníkov, vrátane komplexnej marketingovej komunikácie. Projekt bude mať celoslovenský zásah a ponúkame viacero možností, ktoré vám ušetria kopec času a energie. Budete sa tak môcť sústrediť na svoje podnikanie. 

Ján Staškovič, manažér projektu a zakladateľ portálu Živé Pivo
0911 648 669 / kontakt@zivepivo.sk