Zbierajte pečiatky na hraciu kartu a vyhrajte!

1. cena: Elektrický horský bicykel

Horský elektrobicykel s motorom Bafang v zadnom náboji. Má batériu plne integrovanú do rámu. Obsahuje batériu SAMSUNG 14,5 Ah (522 Wh), s dojazdom až 140 km.

Hracia karta

Túto hraciu kartu si môžete vyzdvihnúť už čoskoro na prevádzke Bistro Coffee&Pub v Smižanoch, v ktorej sa súťaž organizuje. Nazbierajte 5 pečiatok a ste v hre! 1 pečiatka = 10 eur útrata v podniku. Súťažiť môžete aj s viacerými riadne vyplnenými kartami. 

SÚŤAŽ TRVÁ OD 27.4. DO 29.5.2022

Hlavný partner - Pivovar Bakalář

Pivá značky Bakalář sa vyznačujú jedinečnou chmeľovou horkosťou, plnou chuťou, výraznou farbou a bohatou pevnou penou. Toto legendárne pivo sa vyrába podľa tradičných miestnych receptúr v Rakovníku už viac ako 500 rokov.

Partner projektu DISKONTO

Zaoberáme sa predajom a distribúciou konzumných tovarov, predovšetkým nápojov rozličných druhov a chutí. V širokej ponuke našich kamenných obchodoch nájdete produkty lokálnych ale i svetových značiek.

Mediálny partner - Živé Pivo

Najväčší a jediný portál svojho druhu o remeselnom pive, kde nájdete všetky informácie na jednom mieste. Prelistujte si zoznamy remeselných pivovarov zo Slovenska, Čiech a zahraničia, zoznamy pivných podnikov, pív, e-shopov s pivom či informácie o rôznych pivných podujatiach. V magazíne sledujte vždy to, čo sa práve deje na pivnom trhu.

Štatút súťaže

Súťaž o hodnotné ceny s hracou kartou

Organizátor súťaže je prevádzkovateľ podniku Bistro Coffee&Pub v Smižanoch (IČO: ...), ktorá zároveň venovala 1. cenu do súťaže (Elektrický horský bicykel - vrátane batérie). Súťaž prebieha v období od 27.4.2022 do 29.5.2022 vrátane. Spoluorganizátor súťaže je Pivovar Bakalář a marektingový spolupracovník pivovaru Ján Staškovič, ktorý je zároveň manažérom projektu Byť na pive je výhra. 

Hracie karty sú dostupné na zapojenej prevádzke Bistro Coffee&Pub v Smižanoch. Súťažiaci si môže prebrať hraciu kartu po útrate prvých 10 eur a prvej pečiatky za danú útratu. Pečiatky sa získavajú za každých 10 eur útraty v podniku (po zaplatení účtu). Súťažiaci môže získavať pečiatky na svoju hraciu kartu, ktorú by mal nosiť so sebou. Pečiatky nie je možné získať v neskoršom čase, ale iba vzápätí po zaplatení bločku. V prípade, že sa súťažiaci rozhodne nechať svoju hraciu kartu v podniku, ten nepreberá zodpovednosť za úschovu hracej karty. Každý súťažiaci sa môže zapojiť do súťaže aj s viacerými hracími kartami, na každej však musí mať pre zapojenie sa do súťaže 5 pečiatok. Žrebovanie prebehne v podniku dňa 4.6.2022 zo všetkých riadne vyplnených hracích kariet a zo žrebovania bude vyhotovený video záznam pre potvrdenie regulérnosti žrebovania. Za riadne vyplnenú hraciu kartu sa považuje tá, ktorá má 5 pečiatok a kompletne a čitateľne vyplnené údaje - meno a priezvisko, telefónne číslo a e-mail. Bežne poškodená hracia karta nie je vylúčená zo súťaže, avšak pri väčšom poškodení, chýbajúcich častiach hracieho poľa s pečiatkami či poškodenou časťou s kontaktnými údajmi sa hracia karta vylučuje zo súťaže. Ceny v súťaži budú odovzdané v stave ako sú vystavené na prevádzke Bistro Coffee&Pub, t.j. v zloženom stave avšak s kompletným balením produktu, ktorý je k dispozícii. Organizátor súťaže môže v priebehu súťaže doplniť do pravidiel nové marektingové a propagačné prvky (napr. za útratu 10 eur ponúknuť na ohraničené obdobie viac ako 1 pečiatku a pod.).